900x287

Konferencja Praktyków Sprzedaży SALESworkout

Specyfika pracy w obszarze sprzedaży jest często porównywana do zmagań człowieka z biegiem wartkiej rzeki. Wymaga to stałego doskonalenia się i zdobywania nowej wiedzy. 

 

Wychodząc naprzeciw rynkowym wyzwaniom już 19 kwietnia 2017 w Q Hotel Plus w Krakowie odbędzie się Konferencja Praktyków Sprzedaży SALESworkout.

 

Jest to już druga edycja tego wyjątkowego treningu sprzedażowo-marketingowego, który został stworzony specjalnie z myślą o menadżerach sprzedaży i marketingu, właścicielach małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich zespołach sprzedażowych. Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny i praktyczne umiejętności, dlatego zajęcia poprowadzą eksperci, których doświadczenie potwierdzają osiągane wyniki, a zajęcia warsztatowe odbędą się w kilkunasto osobowych grupach, co potwierdzają uczestnicy:

 

„To najbardziej praktyczne wykłady na jakich byłem.”

Joanna

 

Szczegółowy program znajduje się na www.salesworkout.pl.

 

 

Partnerami Konferencji są m.in. Freshmail, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Wszechnica UJ, Nowa Sprzedaż czy też Marketer +, eHandel.

 

Mamy dla Państwa specjalną zniżkę w wysokości 10% składając zamówienie wystarczy wpisać kod: SW10.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału i zdobycia unikalnych umiejętności, które pozwolą powiększyć obroty już w najbliższym czasie.

 

Zarejestruj się już teraz

Jeśli chcesz być na bieżąco polub SALESworkout na facebooku

 

 

Do zobaczenia,

Zespół Iwentarium

Biuro Organizacji Konferencji
Jadwiga Możejko
kontakt@salesworkout.pl
tel. +48 501 447 850

Dodaj komentarz