O nas

Menedżer sprzedaży – Liczy się tylko sprzedaż!

KIM JESTEŚMY

Menedżer Sprzedaży to portal wartości. Naszą misją jest tworzenie dokładnie sprofilowanej platformy wiedzy i wymiany informacji pomiędzy Menedżerami Sprzedaży różnych szczebli. Zapraszając do współpracy ekspertów z zarządzania sprzedażą, wybierając z rynku najważniejsze publikacje i istotne materiały w tym zakresie, staliśmy się najbardziej wyspecjalizowanym serwisem w swojej dziedzinie.

DLA KOGO

Nie jesteśmy portalem sprzedażowym, ale pierwszym w Polsce kompleksowym „narzędziem” przeznaczonym dla Menedżerów Sprzedaży różnych szczebli.

Niezależnie, w jakim miejscu kariery menedżerskiej jesteś, informacje zawarte w serwisie są kompleksowe, wyselekcjonowane i przygotowane specjalnie dla Ciebie.

CELE I WARTOŚCI

Chcemy pomóc Ci zaoszczędzić czas!

Szukasz interesujących konferencji, szkoleń, wydarzeń? Dzięki nam, bez niepotrzebnego przeglądania setek stron, w jednym miejscu, znajdziesz wszystkie interesujące informacje. Mamy dla Ciebie kompletną bazę inicjatyw, które mają miejsce także w Twoim mieście. Sprawdź sam!

Chcemy Ci pokazać Twój rynek pracy!

Masz pracę i nie szukasz innej. Jesteś dobry w swojej dziedzinie. Nigdy nie zastanawiałeś się nad awansem lub zmianą branży? Zobacz, jak wygląda rynek pracy Menedżerów Sprzedaży, może znajdziesz ofertę idealną dla siebie?

Szukasz Menedżera Sprzedaży do swojej firmy? Nasz portal odwiedzają tylko Menedżerowie Sprzedaży – to daje Ci szansę znalezienia najlepszych w tej dziedzinie.

Chcemy dać Ci narzędzia!

Szukasz specjalistycznej literatury fachowej, materiałów multimedialnych, ciekawych wywiadów, porad ekspertów i szeroko pojętej bazy wiedzy? Przygotowaliśmy niemal wszystko, czego potrzebujesz w swojej pracy, w zależności od funkcji, jaką pełnisz. Wystarczy z tego skorzystać!

photo