baner-FB_jpg

Zgrupowanie Asów Sprzedaży

W dniach 11-12 maja w Warszawie odbędzie się pierwsze Zgrupowanie Asów Sprzedaży – event organizowany przez redakcję magazynu „As Sprzedaży”. Podczas Zgrupowania, które odbędzie się pod hasłem „Mistrzowskie patenty sprzedażowe” doświadczeni trenerzy podzielą się patentami, które pozwoliły im odnieść sukces w sprzedaży.

W trakcie meczu pierwszego dnia Zgrupowania trenerzy powiedzą m.in. w jaki sposób budować bazę klientów i zarządzać nią, aby przełożyło się to na lepszą sprzedaż, jak negocjować z grupą decyzyjną, w jaki sposób skutecznie finalizować sprzedaż oraz jak przekuć obiekcje klientów na swoją korzyść. Drugiego dnia, w ramach dogrywki, odbędą się warsztaty „Storytelling – jak sprzedawać poprzez historie?”. Uczestnicy dowiedzą się jak znaleźć historię, która dobrze pokaże korzyści oferty oraz jak wkomponować ją w swoją prezentację sprzedażową.

Mecz i dogrywkę poprowadzą znani z łamów „Szefa Sprzedaży” Iza Krejca-Pawski (IKP Szkolenia, autorka książki „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki”), Lech Dworaczyński (Dworaczyński Consulting, czynny menedżer sprzedaży, trener, coach), Tomasz Kalko (dyrektor ds. rozwoju w Blachy Prószyński, trener, coach) i Tomasz Targosz (sprzedawca z 12-letnim doświadczeniem, autor książki „Sprzedaż jest sexi”). Wystąpią również Karolina Jóźwik (Sales Strategy, autorka książki „Myślenie wizualne w biznesie”), Magdalena Kucharzewska (4change akademia biznesu, trener praktyk) i Jacek Wolniewicz (menedżer, trener i coach, sędzia w prestiżowym konkursie sprzedaży – Polish National Sales Awards). Całość poprowadzi Karol Bancerz – pomysłodawca i wydawca pierwszego w Polsce serwisu branży call/contact center – ccnews.pl.

Więcej informacji: www.zgrupowanie.explanator.pl

Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/437751529890963/

Dodaj komentarz