baner-FB_jpg

Zgrupowanie Asów Sprzedaży

W dniach 11-12 maja w Warszawie odbędzie się pierwsze Zgrupowanie Asów Sprzedaży – event organizowany przez redakcję magazynu „As Sprzedaży”. Podczas Zgrupowania, które odbędzie się pod hasłem „Mistrzowskie patenty sprzedażowe” doświadczeni trenerzy podzielą się patentami, które pozwoliły im odnieść sukces w sprzedaży.

W trakcie meczu pierwszego dnia Zgrupowania trenerzy powiedzą m.in. w jaki sposób budować bazę klientów i zarządzać nią, aby przełożyło się to na lepszą sprzedaż, jak negocjować z grupą decyzyjną, w jaki sposób skutecznie finalizować sprzedaż oraz jak przekuć obiekcje klientów na swoją korzyść. Drugiego dnia, w ramach dogrywki, odbędą się warsztaty „Storytelling – jak sprzedawać poprzez historie?”. Uczestnicy dowiedzą się jak znaleźć historię, która dobrze pokaże korzyści oferty oraz jak wkomponować ją w swoją prezentację sprzedażową.

Mecz i dogrywkę poprowadzą znani z łamów „Szefa Sprzedaży” Iza Krejca-Pawski (IKP Szkolenia, autorka książki „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki”), Lech Dworaczyński (Dworaczyński Consulting, czynny menedżer sprzedaży, trener, coach), Tomasz Kalko (dyrektor ds. rozwoju w Blachy Prószyński, trener, coach) i Tomasz Targosz (sprzedawca z 12-letnim doświadczeniem, autor książki „Sprzedaż jest sexi”). Wystąpią również Karolina Jóźwik (Sales Strategy, autorka książki „Myślenie wizualne w biznesie”), Magdalena Kucharzewska (4change akademia biznesu, trener praktyk) i Jacek Wolniewicz (menedżer, trener i coach, sędzia w prestiżowym konkursie sprzedaży – Polish National Sales Awards). Całość poprowadzi Karol Bancerz – pomysłodawca i wydawca pierwszego w Polsce serwisu branży call/contact center – ccnews.pl.

Więcej informacji: www.zgrupowanie.explanator.pl

Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/437751529890963/

Dodaj komentarz

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl