grafika-MS-aktualnosci

Bezpłatne seminarium Rekrutacja – problem czy szansa na rozwój zespołu sprzedażowego

Już 2 marca 2017 we Wrocławiu odbędzie się organizowane przez firmę Dworaczyński Consulting i Menedżera Sprzedaży bezpłatne seminarium: Rekrutacja – problem czy szansa na rozwój zespołu.

Celem spotkania jest zwrócenie uwagi branży sprzedażowej na istotny problem skutecznej rekrutacji pracowników do działów handlowych. Podkreślony zostanie fakt, że każdy błąd na tym polu wiąże się z dużymi kosztami ponoszonymi przez organizacje.

Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się jak dopasować stosowane techniki rekrutacyjne do zmieniającego się rynku, jakie działania należy podjąć w procesie selekcji kandydatów, na jakie aspekty warto zwrócić uwagę podczas przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem na sprzedawcę.

Omówione zostaną również typowe błędy rekrutacyjne wynikające niejednokrotnie z pośpiechu w procesie rekrutacji i selekcji kandydatów, czy błędnej oceny sytuacji.

Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań ekspertowi na temat nurtujących ich zagadnień dotyczących rekrutacji kandydatów do działów handlowych.

Prelegentem będzie Lech Dworaczyński – ekspert z ponad 25 letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą, specjalizujący się w układaniu i wdrażaniu strategii w zespołach sprzedażowych, podnoszeniu efektywności zarówno całych sieci sprzedażowych jak i pojedynczych handlowców. Nadal aktywny zawodowo menedżer sprzedaży odpowiadający za wyniki sprzedażowe organizacji oraz kariery zawodowe podległych handlowców.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.dworaczynskiconsulting.pl oraz na fanpagu wydarzenia https://www.facebook.com/events/1829462600674820/

Dodaj komentarz