fss_baner-2

3. Forum Szefów Sprzedaży: Klient 3.0

24-25 listopada 2016 r. w Warszawie już po raz trzeci odbędzie się organizowane przez redakcję magazynu „Szef Sprzedaży” Forum Szefów Sprzedaży. Tematem przewodnim będzie klient nowych czasów: KLIENT 3.0.

Podczas kongresu uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób podejmuje decyzje współczesny klient B2B i B2C; jakie umiejętności rozwijać u handlowców, aby sprostać oczekiwaniom klienta 3.0; na jakich zasadach opiera się prokliencki model sprzedaży; jakie trendy w komunikacji z klientem warto uwzględnić w strategii sprzedażowej firmy.

Nowością w tym roku będą „round tables” – specjalne stoliki dyskusyjne z udziałem ekspertów, gdzie uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentom w ramach tematyki poruszanej podczas Forum i wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Podczas Forum wystąpią znani z łamów magazynu autorzy jak Tomasz Dyba (20 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą), Renata Kozłowska (15 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży i zarządzania), Paweł Muzyczyszyn (właściciel firmy Grow Szkolenia Coaching Doradztwo HR, doświadczenie zdobył pracując w dziale sprzedaży na stanowiskach od doradcy klienta do dyrektora sprzedaży) i Piotr Urbaniak (dyrektor sprzedaży w Traffic Trends). Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji pojawi się również Przemysław Mik – prezes zarządu McHayes&StewardGroup Sp. z o. o., firmy prowadzącej platformę e-learningową DrSprzedaz.pl. Wśród prelegentów będą również eksperci firmy AIB Grupa – Paweł Bendor i Joanna Stradowska, Tomasz Paprocki – dyrektor sprzedaży korporacyjnej w Focus Telecom, dr Agnieszka Grostal oraz Janusz Janiszewski z firmy Higher.

Patronat medialny nad Forum objęli: „As Sprzedaży”, ccnews.pl, „Nowa Sprzedaż”, „Maketer +”, „Menedżer Sprzedaży” oraz Dworaczyński Consulting.

Forum Szefów Sprzedaży odbywa się od 2014 roku i jest miejscem spotkań dyrektorów sprzedaży poszukujących rozwiązań podnoszących efektywność działu sprzedaży i zwiększających sprzedaż. Dwie poprzednie edycje zgromadziły łącznie niemal 200 uczestników.

Więcej informacji: www.kongres-sprzedazowy.explanator.pl

Dodaj komentarz

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl