SPOTKANIE cięty

WYJĄTKOWE SPOTKANIE SIŁ SPRZEDAŻY

Dobra sprzedaż jest kluczowym czynnikiem działalności większości przedsiębiorstw. Jest niezbędna dla rozwoju, umacniania pozycji rynkowej i stabilnego funkcjonowania. Sukces w tym względzie w znacznej mierze uzależniony jest od sił sprzedaży – od ich kompetencji, sprawności, wiedzy i umiejętności.

Wiedzę na temat najnowszych trendów, ciekawych i skutecznych rozwiązań, z powodzeniem pozyskać będzie można podczas VIII edycji Kongresu Sprzedaż, który wpisał się już na stałe w kalendarz profesjonalistów odpowiedzialnych za sprzedaż. Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie w dniach 4 – 6 kwietnia 2016 roku

Podczas pierwszego dnia Kongresu Sprzedaż (4 kwietnia 2016r.) organizatorzy – Nowoczesna Firma SA w partnerstwie z Sandler Training Polska przygotowała prawdziwą gratkę: CERTYFIKOWANE WARSZTATY DLA SPECJALISTÓW SPRZEDAŻY.

Uczestnicy warsztatów będą mieli niepowtarzalną szansę czerpania wiedzy w zakresie doskonalenia kompetencji sprzedażowych od najlepszych specjalistów z Sandler Training Polska: Marcin Kwiatkowski poprowadzi prelekcję „Dylemat cykora” – gdzie sprzedawcy tracą sprzedaż, Grzegorz Chojnacki opowie jak dotrzeć do motywacji zakupowej klienta, Michał Wójcik rozwieje wątpliwości czy w relacjach sprzedaży powiedziano już wszystko. Blok warsztatowy zakończy wystąpienie Jacka Czarnowskiego pt.: Jak zbudować skuteczny plan zdobywania nowych klientów?

 

Warsztaty zakończy udział uczestników w dwóch wystąpieniach w ramach sesji plenarnej:
dr Huberta Malinowskiego – Sukces w sprzedaży dzięki inteligencji emocjonalnej oraz Aleksandra Sienkiewicza – Nowa psychologia sprzedaży i budowanie relacji z klientem.

 

Udział w warsztatach uwieńczy wręczenie imiennych certyfikatów.

 

Więcej o warsztatach na stronie: kongressprzedaz.pl/spotkanie-sil-sprzedazy

Kongres Sprzedaż na FB: facebook.com/KongresSprzedaz

Dodaj komentarz