SPOTKANIE cięty

WYJĄTKOWE SPOTKANIE SIŁ SPRZEDAŻY

Dobra sprzedaż jest kluczowym czynnikiem działalności większości przedsiębiorstw. Jest niezbędna dla rozwoju, umacniania pozycji rynkowej i stabilnego funkcjonowania. Sukces w tym względzie w znacznej mierze uzależniony jest od sił sprzedaży – od ich kompetencji, sprawności, wiedzy i umiejętności.

Wiedzę na temat najnowszych trendów, ciekawych i skutecznych rozwiązań, z powodzeniem pozyskać będzie można podczas VIII edycji Kongresu Sprzedaż, który wpisał się już na stałe w kalendarz profesjonalistów odpowiedzialnych za sprzedaż. Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie w dniach 4 – 6 kwietnia 2016 roku

Podczas pierwszego dnia Kongresu Sprzedaż (4 kwietnia 2016r.) organizatorzy – Nowoczesna Firma SA w partnerstwie z Sandler Training Polska przygotowała prawdziwą gratkę: CERTYFIKOWANE WARSZTATY DLA SPECJALISTÓW SPRZEDAŻY.

Uczestnicy warsztatów będą mieli niepowtarzalną szansę czerpania wiedzy w zakresie doskonalenia kompetencji sprzedażowych od najlepszych specjalistów z Sandler Training Polska: Marcin Kwiatkowski poprowadzi prelekcję „Dylemat cykora” – gdzie sprzedawcy tracą sprzedaż, Grzegorz Chojnacki opowie jak dotrzeć do motywacji zakupowej klienta, Michał Wójcik rozwieje wątpliwości czy w relacjach sprzedaży powiedziano już wszystko. Blok warsztatowy zakończy wystąpienie Jacka Czarnowskiego pt.: Jak zbudować skuteczny plan zdobywania nowych klientów?

 

Warsztaty zakończy udział uczestników w dwóch wystąpieniach w ramach sesji plenarnej:
dr Huberta Malinowskiego – Sukces w sprzedaży dzięki inteligencji emocjonalnej oraz Aleksandra Sienkiewicza – Nowa psychologia sprzedaży i budowanie relacji z klientem.

 

Udział w warsztatach uwieńczy wręczenie imiennych certyfikatów.

 

Więcej o warsztatach na stronie: kongressprzedaz.pl/spotkanie-sil-sprzedazy

Kongres Sprzedaż na FB: facebook.com/KongresSprzedaz

Dodaj komentarz

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl