Recenzja książki Sabotaż w dziale obsługi klienta

Grzegorz Sikorski w swojej książce „Sabotaż w dziale obsługi klienta” potraktował temat relacji z klientami przewrotnie. Przedstawił, jak nie powinny one wyglądać i jak zrobić wszystko, by klienta zniechęcić do siebie. W sposób humorystyczny prezentuje „idealnego pracownika” czyli antypracownika oraz relację firma kontra klient oraz obsługę klienta.

 

Książka ta ma jednak na celu nie tylko zabawienie czytelnika, ale rzecz o wiele poważniejszą. Gros czytelników zauważy, że to, co przedstawione w sposób czasem nawet absurdalny w książce dzieje się naprawdę w ich firmach. Jestem pewna, iż niejeden menedżer, czytając przytoczone sytuacje nie będzie się śmiał.

 

W ten przekorny sposób, używając antytezy, Sikorski przedstawia jak naprawdę powinna wyglądać prawdziwa relacja z klientem. Jakie cechy powinien mieć pracownik, aby dobrze obsłużyć klienta, jak powinien się zachowywać, jak z nim rozmawiać jak się zajmować, jak zbudować trwałe relacje i jak traktować go po dokonanej transakcji.

 

Książka o obsłudze klienta napisana z poczuciem humoru, lekko i zabawnie, czyta się ją bardzo dobrze i na pewno niejeden menedżer wyniesie z niej gorzką naukę. Polecamy w wolnej chwili.

 

Szczegóły znajdują się tutaj

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl