VI Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zakończone z sukcesem

Zakończyła się VI edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. W ciągu pięciu dniu, od 15 do 19 kwietnia, stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 129 tys. kandydatów. Zwiedzający mogli przeglądać oferty pracy, wysyłać CV do pracodawców oraz brać udział w czatach i webinarach dotyczących zagadnień związanych z karierą zawodową oraz pracą w Europie. 

 
Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl umożliwiają szybkie znalezienie nowej pracy lub pracownika. Do wzięcia udziału w nich wystarczył dostęp do Internetu. Targi okazały się idealnym rozwiązaniem szczególnie dla zapracowanych kandydatów, którzy szukają możliwości zawodowego rozwoju, a nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Dzięki wirtualnej platformie stworzonej w technologii 3D, uczestnicy mogli nawiązać bezpośredni kontakt z rekruterami, czatując z nimi i biorąc udział w webinarach.
 
Już od pierwszego dnia, targi cieszyły się dużą popularnością odwiedzających. Stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 129 tys. kandydatów. „Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się przyciągnąć i zainteresować tak dużą liczbę kandydatów innowacyjnym sposobem poszukiwania pracy i ofertami rekrutujących pracodawców. Z popularnością odwiedzających spotkały się nowoczesne metody nawiązywania kontaktów z firmami, jakimi niewątpliwie są czaty i webinary. Kandydaci mogli poznać kulturę organizacyjną firm biorących udział w targach, a pracodawcy znaleźć nowych pracowników i wzmocnić wizerunek własnej marki” – mówi Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl.
 
Wśród wystawców na tegorocznych targach znaleźli się m.in.: EURES, Accenture, Empik, Infosys BPO Poland, KPMG, Philip Morris, Zara (Inditex), PKO BP i wiele innych.

 
Wydarzeniu patronowali: Biuro Karier Politechniki Krakowskiej, Biuro Karier Politechniki Lubelskiej, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego, dlastudenta.pl, erp-portal.pl, interia.pl, inwestycje.pl, inzynierka.pl, kobietamag.pl, Magazyn Rekruter, menedzersprzedazy.pl, rynekpracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, student.pl oraz studentnews.pl.