VI Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zakończone z sukcesem

Zakończyła się VI edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. W ciągu pięciu dniu, od 15 do 19 kwietnia, stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 129 tys. kandydatów. Zwiedzający mogli przeglądać oferty pracy, wysyłać CV do pracodawców oraz brać udział w czatach i webinarach dotyczących zagadnień związanych z karierą zawodową oraz pracą w Europie. 

 
Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl umożliwiają szybkie znalezienie nowej pracy lub pracownika. Do wzięcia udziału w nich wystarczył dostęp do Internetu. Targi okazały się idealnym rozwiązaniem szczególnie dla zapracowanych kandydatów, którzy szukają możliwości zawodowego rozwoju, a nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Dzięki wirtualnej platformie stworzonej w technologii 3D, uczestnicy mogli nawiązać bezpośredni kontakt z rekruterami, czatując z nimi i biorąc udział w webinarach.
 
Już od pierwszego dnia, targi cieszyły się dużą popularnością odwiedzających. Stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 129 tys. kandydatów. „Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się przyciągnąć i zainteresować tak dużą liczbę kandydatów innowacyjnym sposobem poszukiwania pracy i ofertami rekrutujących pracodawców. Z popularnością odwiedzających spotkały się nowoczesne metody nawiązywania kontaktów z firmami, jakimi niewątpliwie są czaty i webinary. Kandydaci mogli poznać kulturę organizacyjną firm biorących udział w targach, a pracodawcy znaleźć nowych pracowników i wzmocnić wizerunek własnej marki” – mówi Małgorzata Majewska, ekspert monsterpolska.pl.
 
Wśród wystawców na tegorocznych targach znaleźli się m.in.: EURES, Accenture, Empik, Infosys BPO Poland, KPMG, Philip Morris, Zara (Inditex), PKO BP i wiele innych.

 
Wydarzeniu patronowali: Biuro Karier Politechniki Krakowskiej, Biuro Karier Politechniki Lubelskiej, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego, dlastudenta.pl, erp-portal.pl, interia.pl, inwestycje.pl, inzynierka.pl, kobietamag.pl, Magazyn Rekruter, menedzersprzedazy.pl, rynekpracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, student.pl oraz studentnews.pl.

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl