Recenzja książki Osiągaj zamierzone cele

‘Osiągaj zamierzone cele’ to kolejna pozycja Jeffreya Gitomera, znanego przede wszystkim w USA guru z zakresu sprzedaży, który ostatnio zresztą gościł w Polsce.

 

Gitomer jest trenerem sprzedaży, doskonałym mówcą i te wszystkie umiejętności wykorzystuje w swoich publikacjach. Są one motywacyjne, dynamiczne, łatwe w przyswojeniu, trafnie spuentowane, oparte na zgrabnie ułożonych hasłach i przesłaniach. Nie inaczej jest w przypadku książki „Osiągaj zamierzone cele”.

 

Jest to publikacja ucząca czytelników jak dobrze zaprezentować siebie, swój produkt – generalnie jak dobrze sprzedać, tak aby zadowolony był zarówno sprzedający jak i nabywca.

 

Gitomer skupia się na wierze w siebie, umiejętności przekonywania, elementach perswazji zarówno w mowie jak i tekstach pisanych czy w prezentacjach. Autor pisze jak w bardzo prosty sposób – poprzez zmianę swojego nastawienia – dążyć do swoich celów, a co ważniejsze osiągać je.

 

Publikacja Gitomera jest napisana w bardzo przystępnym języku, a co równie ważne podana jest w przyjaznej formie – dużo tu obrazków, wyróżników, myśli przewodnich, zróżnicowana jest wielkość czcionek tak, aby wyłuskać to, co najważniejsze.

 

Zielona książeczka Gitomera na pewno ma właściwości motywujące, każdy kto ją przeczyta po skończonej lekturze będzie chciał wdrożyć naukę jej autora w swoje życie zawodowe.

 

Szczegóły produktu znajdują się tutaj