Recenzja książki Nowoczesne techniki sprzedazy

Nowoczesne techniki sprzedaży Charlesa M.Futrella można określić encyklopedią sprzedaży. Nie jest to jedna z tych książek, której czytanie jest może lekkie i przyjemne, ale z pewnością jest to pełne kompendium wiedzy o sprzedaży, technikach i zachowaniach klienta.

 

Autor prowadzi nas konsekwentnie przez wszystkie etapy związane ze sprzedażą, od zawodu sprzedawcy, przez pozyskiwanie klientów, po umówienie spotkania, sposób prezentacji, rozmowę o obiekcjach, po zamykanie sprzedaży i obsługę posprzedażową.

 

Charles M. Futrell wychodzi z założenia, iż sukces w sprzedaży zależy przede wszystkim od  zbadania potrzeb klienta. Z tej perspektywy skupia się na tym procesie, przedstawia techniki i metody rozpoznawania potrzeb klienta.

 

„Nowoczesne techniki sprzedaży” zostały wzbogacone o liczne studia przypadku, przykłady doświadczonych sprzedawców, sposoby zastosowania psychologii sprzedaży, ćwiczenia, formularze.

 

Ta książka przeczytana i przeanalizowana w dokładny sposób może zastąpić niejedno szkolenie dla sprzedawcy. Systematycznie ułożona wiedza sprawia, iż możemy nazwać ją najbardziej kompletnym podręcznikiem dla handlowca.

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl