Recenzja książki Jak być lepszym menedżerem

Jak być lepszym menedżerem

Michael Armstrong 
 
„Jak być lepszym menedżerem” to bardzo praktyczny poradnik zwłaszcza dla osób, które zaczynają pracę na kierowniczych stanowiskach, a także dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie. 
 
Punkt po punkcie autor omawia wszystkie najważniejsze zadania, obowiązki i działania, jakie musi podjąć menedżer zespołu. Mowa jest o planowaniu, tworzeniu budżetów, zarządzaniem zmianą, technikach zarządzania. Nie są to jedynie hasła, ale dokładne omówione procesy, jakimi zajmuje się menedżer w swojej pracy. Wyjaśnione zostały najczęściej popełniane błędy, a także przytoczono najważniejsze wskazówki, jak wykonać dane zadanie najlepiej, jak się do niego przygotować oraz jak zmierzyć jego efektywność.
 
Układ książki jest przejrzysty, a informacje w niej zawarte są uszeregowane, przez co z łatwością można odnaleźć poszczególne tematy. Czytelnik znajdzie tu także formularze i praktyczne narzędzia. 
 
Książka ta powinna być obowiązkową lekturą dla osób zarządzających w firmie. Polecana jest przede wszystkim dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę w charakterze menedżera. 
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl