Recenzja książki Czy to nie oczywiste?

‘Czy to nie oczywiste. Doskonałość w dystrybucji’ autorstwa Eliyahu M.Goldratta to tak naprawdę powieść. Z tej przyczyny jest bardzo łatwa w odbiorze, a jednak po skończonej lekturze, czytelnik pozostaje z dziwną myślą i nagłym objawieniem. Jest to kolejna książka wydawnictwa Mint Books dotycząca Teorii Ograniczeń, która przesuwa nas w problem dystrybucji w sprzedaży detalicznej. Historia Paula, który boryka się z nadwyżkami w sklepie i jego nierentownością, powoli przenosi nas z problemu do jego rozwiązania. Krok po kroku, poznając historię bohatera książki Goldratta, widzimy drogę a tak naprawdę proces zmiany systemu dystrybucji.

 

Autor nie zamęcza nas teoriami, technikami, czy poradami, jego punkt widzenia i zasada działania wyłania się z samej fabuły powieści. Na samym końcu, w krótkim podsumowaniu Goldratt zaznacza najważniejsze wnioski w postaci: 5 kroków dla detalistów. Ten, swego rodzaju epilog, zawiera to co najistotniejsze, jednak nie będzie zrozumiały dla tych, którzy nie zapoznają się z cała historią przedstawioną w książce.

 

Warto poświęcić czas, aby zapoznać się z najnowszą pozycją MINT Books, bardzo łatwa w lekturze, dobrze napisana, pozwala dostrzec samodzielnie najważniejsze zastosowania Teorii Ograniczeń. ‘Czy to nie oczywiste. Doskonałość w dystrybucji’ polecamy wszystkim menedżerom odpowiadającym za sprzedaż swoich firmach. Naprawdę warto! Szczegóły znajdują się tutaj

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl