Recenzja książki 1001 sposobów na nagradzanie pracownikóww

Chyba dla każdego menedżera nagradzanie pracowników w sprzedaży jest jednym z najtrudniejszych zadań. Książka autorstwa Boba Nelsona może pomóc w rozwiązaniu tych problemów. To prawdziwa kopalnia pomysłów.

 

Autor usystematyzował doświadczenia z różnych firm i zaprezentował sposoby na nagradzanie, a co za tym idzie także motywowanie pracowników. Pomysłów jest bardzo wiele i to różnorodnych. Nie zawsze , a raczej należałoby powiedzieć bardzo rzadko, menedżerowie mogą motywować swoich pracowników dodatkowymi premiami finansowymi. Zapominają jednak, iż takie elementyjak pochwała, wyrażenie publicznego uznania może przynieść o wiele większe korzyści.

 

Bob Nelson przedstawił nagradzanie formalne, nieformalne oraz nagrody za szczególne osiągnięcia. Zaprezentował różne sposoby wyrażania zadowolenia z wykonanej pracy czy uznania, wręczania symbolicznych prezentów, a nawet fiszek z podziękowaniami. Autor nie pominął oczywiście formalnych sposobów nagradzania – premii, bonów, wycieczek, imprez integracyjnych, itp.

 

Książka ‘1001 sposobów na nagradzanie pracowników’ będzie bardzo pomocna dla wszystkich menedżerów, przecież nagradzanie i motywowanie pracowników należy do jednych z największych wyzwań dla osób kierujących podwładnymiSzczególy znajdują się tutaj

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl