Kongres Sprzedażowy już 6 czerwca!

Zapraszamy Członków Zarządu, Dyrektorów i Kierowników Działów Sprzedaży na najbardziej renomowaną i praktyczno-warsztatową konferencję zarządzania zespołami sprzedażowymi, gdzie już po raz czwarty spotka się rekordowa liczba decydentów z obszaru sprzedaży w Polsce, która obędzie się już 6 czerwca 2013 roku, w Warszawie, w Hotelu Puławska residence. Podczas tego spotkania odpowiemy na najbardziej newralgiczne pytanie każdego z dyrektorów sprzedaży: “Jak być liderem sprzedaży, umiejętnie motywować i zarządzać zespołem handlowców oraz skutecznie zapobiegać nierealizowaniu targetów przez działy sprzedaży?”

 

Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny na rynku. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych specjalistów, m.in.:

 

Pana Lecha Dworaczyńskiego– jest doświadczonym i cenionym coachem, wspiera w różnych projektach szefów sprzedaży, dyrektorów handlowych i członków zarządów. Więcej informacji o Lechu Dowraczyńskim znajduje sie na www.dworaczynski.pl

 

Pana Szymona Kudłę– ekspert w zakresie zarządzania, sprzedaży i innowacyjności w biznesie; mówca biznesowy od 1997 r. Członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń ISPI oraz ASTD. Prowadził ponad 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach.

 

Pana Andrzeja Monastyrskiego– dyrektor Zarządzający firmy doradczej Mercuri International Poland Sp. z o.o. Ekspert w dziedzinie budowania trwałego wzrostu przychodów.

 

Pana Roberta Noworolskiego– współzałożyciel, Prezes i Senior Partner Quest Change Managers

konsultant biznesowy, ekspert w zakresie zarządzania i sprzedaży oraz agent zmian w procesach transformacji dużych i średnich firm.Pana Darka Dobrzynieckiego – partnera w Persona GLOBAL Polskal, konsultanta i business developera.  Od początku zawodowej kariery związany ze sprzedażą – jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. kluczowych klientów, menedżer.

 

oraz innych wybitnych specjalistów w obszarze sprzedaży.

 

 Dokładny program spotkania znajda Państwo na stronie: www.kongres-sprzedazowy.pl

 

W przypadku pytań zespół organizacyjny służy Państwu pomocą pod nr tel.: 61 66 83 123.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!