Kongres Sprzedażowy już 6 czerwca!

Zapraszamy Członków Zarządu, Dyrektorów i Kierowników Działów Sprzedaży na najbardziej renomowaną i praktyczno-warsztatową konferencję zarządzania zespołami sprzedażowymi, gdzie już po raz czwarty spotka się rekordowa liczba decydentów z obszaru sprzedaży w Polsce, która obędzie się już 6 czerwca 2013 roku, w Warszawie, w Hotelu Puławska residence. Podczas tego spotkania odpowiemy na najbardziej newralgiczne pytanie każdego z dyrektorów sprzedaży: “Jak być liderem sprzedaży, umiejętnie motywować i zarządzać zespołem handlowców oraz skutecznie zapobiegać nierealizowaniu targetów przez działy sprzedaży?”

 

Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny na rynku. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych specjalistów, m.in.:

 

Pana Lecha Dworaczyńskiego– jest doświadczonym i cenionym coachem, wspiera w różnych projektach szefów sprzedaży, dyrektorów handlowych i członków zarządów. Więcej informacji o Lechu Dowraczyńskim znajduje sie na www.dworaczynski.pl

 

Pana Szymona Kudłę– ekspert w zakresie zarządzania, sprzedaży i innowacyjności w biznesie; mówca biznesowy od 1997 r. Członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń ISPI oraz ASTD. Prowadził ponad 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach.

 

Pana Andrzeja Monastyrskiego– dyrektor Zarządzający firmy doradczej Mercuri International Poland Sp. z o.o. Ekspert w dziedzinie budowania trwałego wzrostu przychodów.

 

Pana Roberta Noworolskiego– współzałożyciel, Prezes i Senior Partner Quest Change Managers

konsultant biznesowy, ekspert w zakresie zarządzania i sprzedaży oraz agent zmian w procesach transformacji dużych i średnich firm.Pana Darka Dobrzynieckiego – partnera w Persona GLOBAL Polskal, konsultanta i business developera.  Od początku zawodowej kariery związany ze sprzedażą – jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. kluczowych klientów, menedżer.

 

oraz innych wybitnych specjalistów w obszarze sprzedaży.

 

 Dokładny program spotkania znajda Państwo na stronie: www.kongres-sprzedazowy.pl

 

W przypadku pytań zespół organizacyjny służy Państwu pomocą pod nr tel.: 61 66 83 123.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl