Grant Leboff na Kongresie Sprzedaży

Wielkimi krokami zbliżamy się do V edycji Kongresu Sprzedaż, który odbędzie się 18-20 lutego 2013 w Hotelu Radisson Blu w Warszawie. Po raz kolejny będzie to doskonała okazja do spotkania  ze światowej sławy ekspertami z dziedziny sprzedaży. Gościem specjalnym obecnej edycji będzie m.in. Grant Leboff z Wielkiej Brytanii.

 
Leboff jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych ekspertów dziedziny sprzedaży i marketingu. Zasiada w Radzie Council of The Global Marketing Network, jak również jest członkiem kolegium The Institute of Direct and Digital Marketing oraz The Institute of Sales and Marketing Management. Obszary, na których skupia się nasz ekspert dotyczą zmian technologicznych jakie mają miejsce na świecie, a także ich wpływu na sprzedaż i marketing. Jego specjalnościami są: analiza i kreowanie modeli biznesu opartych na nowoczesnych strategiach sprzedaży.

 
Keynote Speaker obecnej edycji Kongresu jest autorem książek o tematyce sprzedażowej. Jego pierwsza książka pt.: „Sales Therapy” zakwalifikowała się do top 10 bestsellerów Amazona. Dostępna jest także w Polsce pod tytułem: „Terapia Sprzedażowa”. Najnowsza publikacja pt.: „Sticky Marketing” okazała się numerem 1 w Amazonie! 
Autor regularnie publikuje także w znanych tytułach takich jak: Daily Telegraph, The Independent, The Financial Times, The Daily Mirror jak również The Sun. Występuje również w BBC Radio. 

 
Oprócz wystąpienia Granta Leboffa, wysłuchamy także prelekcji blisko 40 ekspertów, którzy są liderami w swoich branżach. Wśród nich znajdą się między innymi: prof. Witold Orłowski – były doradca ekonomiczny Prezydenta RP, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP, główny doradca ekonomicznego PWC Polska; Andy Hanselman – uznany praktyk w zakresie zwiększania konkurencyjności w biznesie, Szymon Kudła – ekspert w zakresie przywództwa, innowacyjności  i przedsiębiorczości w biznesie; Michał Abramczyk – Dyrektor Rozwoju Biznesu w Noble Banku oraz Krzysztof Beling – autor sukcesu marki FRUGO.
 
Podczas dwudniowej Konferencji równolegle odbywać się będą sesje networkingowe, a wieczorem wspaniała zabawa podczas Bankietu w klubie De Lite!
 
Kontakt: marcin.piotrowski@nf.pl, tel. 22 314 14 16
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem V Kongresu Sprzedaż!
www.kongressprzedaz.pl