Autumn Days of Skills: Trening skutecznej sprzedaży

W ramach dorocznych spotkań szkoleniowych Autumn Days of Skills zapraszamy na 2-dniowy Trening Skutecznej Sprzedaży. Mistrzostwo sprzedaży w zasięgu ręki.

 

Już 18 i 19 września centrum kongresowe w centralnej Polsce zapełni się praktykami sprzedaży, którzy chcą udoskonalać swoje kompetencje, korzystając z feedbacku profesjonalnego trenera, by jeszcze skuteczniej osiągać cele biznesowe. Aby zapoznać się z dokładnym programem treningu, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: http://s55.pl/24/szkolenie/pelny/16/trening_skutecznej_sprzedazy,

 

W dobie kryzysu gospodarczego i ogromnej konkurencji na rynku, skuteczna sprzedaż jest sztuką wymagającą doskonałego wyczucia potrzeb klienta i perfekcyjnego opanowania technik sprzedażowych. Nie wystarczą predyspozycje osobiste. Rynek wymaga od skutecznych sprzedawców ciągłego rozwoju oraz nieustannego śledzenia oczekiwań klientów.

Jeśli chcesz:

zwiększyć ilość zawieranych umów,

poszerzyć grono zadowolonych klientów, którzy będą polecać Cię znajomym,

uzyskać wzrost sprzedaży połączony z poczuciem najwyższej jakości obsługi u klientów,

 

Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś na Trening Skutecznej Sprzedaży w ramach Autumn Days of Skills.

 

Gwarantowane korzyści z udziału w treningu:

Doskonalenie mistrzowskich kompetencji sprzedażowych

Indywidualna porada trenera dotycząca skutecznej sprzedaży Twojego produktu

Odzwierciedlenie realnych sytuacji handlowych

Niezawodne metody uwodzenia nawet najbardziej wybrednego klienta

 

Oprócz udziału w treningu, wieczorem na uczestników szkolenia czekają liczne atrakcje, między innymi zajęcia outdoorowe, teambuilding, gry strategiczne i rywalizacja między zespołami. Aby zapoznać się z dokładnym programem treningu i zapisać się na szkolenie, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej:  http://s55.pl/14/zgloszenie_udzialu/16.