Narzędzia

 • mark-516279

  Etapy systemu wdrożenia nowego sprzedawcy

  Wdrożenie nowego sprzedawcy zaczyna się wraz z podpisaniem umowy/kontraktu i składa się z kilku następujących po sobie etapów, które układając się w całość tworzą system. Opiera się on głównie na ustaleniu właściwych aktywności zawodowych, ich wytrenowaniu oraz wyborze rynku docelowego.

  cena   Za darmo!
 • business-man-modified-1241003 (Kopiowanie)

  Formularz wsparcia pracownika

  Ten formularz służy do weryfikacji sytuacji pracownika w Twojej firmie. W szeroki sposób pozwala przełożonemu naświetlić rolę i funkcję podwładnego, w efekcie prowadząc do lepszej współpracy na polu zawodowym.

   

  cena   Za darmo!
 • menager-900x600

  Kim jest Twój klient?

  Jesteś handlowcem i chcesz rzetelnie przygotować się do spotkania? Na początek dobrze zastanów się, kim jest Twój klient, jakie posiada cechy, jaką pełni funkcję w firmie. Do opracowania odpowiedniego opisu klienta, posłuży Ci prezentowane narzędzie.

  cena   Za darmo!
 • img_350

  Klient – networking

  Wiesz w jaki sposób przygotować się do spotkania networkingowego? Zapoznaj się z kilkoma przykładowymi wskazówkami. W przypadku zainteresowania pełną wersją takiego dokumentu, zapraszamy do kontaktu.

  cena   Za darmo!
 • img_677

  Obiekcje klienta

  Zazwyczaj klienci nie ułatwiają sprzedawcom pracy, dopytują, wyrażają swoje uwagi i obawy, komentują. Jak skutecznie zbić obiekcje klienta i zainteresować go produktem lub usługą?

  cena   Za darmo!
 • leadership-3-1166090 (Kopiowanie)

  Planowanie szkolenia

  Wiesz jak skutecznie zaplanować szkolenie? Co ważne jest w przygotowaniu i organizacji? Zapoznaj się z kilkoma przykładowymi wskazówkami. W przypadku zainteresowania pełną wersją dokumentu, zachęcamy do kontaktu.

  cena   Za darmo!
 • yard-sale-4-1220536 (Kopiowanie)

  Ponowna ocena sprzedawców

  Zastanawiałeś się kiedyś, czy ponownie zatrudniłbyś swojego pracownika? Sprawdź to, zapoznając się z próbką materiału dotyczącego ponownej oceny sprzedawców. Jeżeli jesteś zainteresowany pełną wersją dokumentu zachęcamy do kontaktu.

  cena   Za darmo!
 • dart-1307808 (Kopiowanie)

  Poprawne wyznaczanie celów

  Nie wiesz, które z celów są dla Ciebie najważniejsze? Wypróbuj naszego narzędzia, aby wyznaczyć poprawnie cele zgodnie z techniką SMART. Pamiętaj o wypełnianiu formularza razem ze swoimi podwładnymi.

  cena   Za darmo!
 • tree-200795_1920 (Kopiowanie)

  Potrzeby klientów

  Wiedza na temat prawdziwych potrzeb klienta, pozwala w pełni dopasować naszą ofertę do jego oczekiwań. Czy zastanawiałeś się, co jest najważniejsze dla Twojego klienta? Prezentowane narzędzie pomoże Ci uporządkować zdobyte już informacje i będzie wskazówką co do dalszej owocnej współpracy w klientem.

  cena   Za darmo!

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl