Narzędzia

 • mark-516279

  Etapy systemu wdrożenia nowego sprzedawcy

  Wdrożenie nowego sprzedawcy zaczyna się wraz z podpisaniem umowy/kontraktu i składa się z kilku następujących po sobie etapów, które układając się w całość tworzą system. Opiera się on głównie na ustaleniu właściwych aktywności zawodowych, ich wytrenowaniu oraz wyborze rynku docelowego.

  cena   Za darmo!
 • business-man-modified-1241003 (Kopiowanie)

  Formularz wsparcia pracownika

  Ten formularz służy do weryfikacji sytuacji pracownika w Twojej firmie. W szeroki sposób pozwala przełożonemu naświetlić rolę i funkcję podwładnego, w efekcie prowadząc do lepszej współpracy na polu zawodowym.

   

  cena   Za darmo!
 • menager-900x600

  Kim jest Twój klient?

  Jesteś handlowcem i chcesz rzetelnie przygotować się do spotkania? Na początek dobrze zastanów się, kim jest Twój klient, jakie posiada cechy, jaką pełni funkcję w firmie. Do opracowania odpowiedniego opisu klienta, posłuży Ci prezentowane narzędzie.

  cena   Za darmo!
 • img_350

  Klient – networking

  Wiesz w jaki sposób przygotować się do spotkania networkingowego? Zapoznaj się z kilkoma przykładowymi wskazówkami. W przypadku zainteresowania pełną wersją takiego dokumentu, zapraszamy do kontaktu.

  cena   Za darmo!
 • img_677

  Obiekcje klienta

  Zazwyczaj klienci nie ułatwiają sprzedawcom pracy, dopytują, wyrażają swoje uwagi i obawy, komentują. Jak skutecznie zbić obiekcje klienta i zainteresować go produktem lub usługą?

  cena   Za darmo!
 • leadership-3-1166090 (Kopiowanie)

  Planowanie szkolenia

  Wiesz jak skutecznie zaplanować szkolenie? Co ważne jest w przygotowaniu i organizacji? Zapoznaj się z kilkoma przykładowymi wskazówkami. W przypadku zainteresowania pełną wersją dokumentu, zachęcamy do kontaktu.

  cena   Za darmo!
 • yard-sale-4-1220536 (Kopiowanie)

  Ponowna ocena sprzedawców

  Zastanawiałeś się kiedyś, czy ponownie zatrudniłbyś swojego pracownika? Sprawdź to, zapoznając się z próbką materiału dotyczącego ponownej oceny sprzedawców. Jeżeli jesteś zainteresowany pełną wersją dokumentu zachęcamy do kontaktu.

  cena   Za darmo!
 • dart-1307808 (Kopiowanie)

  Poprawne wyznaczanie celów

  Nie wiesz, które z celów są dla Ciebie najważniejsze? Wypróbuj naszego narzędzia, aby wyznaczyć poprawnie cele zgodnie z techniką SMART. Pamiętaj o wypełnianiu formularza razem ze swoimi podwładnymi.

  cena   Za darmo!
 • tree-200795_1920 (Kopiowanie)

  Potrzeby klientów

  Wiedza na temat prawdziwych potrzeb klienta, pozwala w pełni dopasować naszą ofertę do jego oczekiwań. Czy zastanawiałeś się, co jest najważniejsze dla Twojego klienta? Prezentowane narzędzie pomoże Ci uporządkować zdobyte już informacje i będzie wskazówką co do dalszej owocnej współpracy w klientem.

  cena   Za darmo!